Środki na duże gryzonie Vigonez Mars

Szczury, myszy i inne duże gryzonie rozmnażają się bardzo szybko, dlatego tak ważne jest błyskawiczne podjęcie interwencji – jeżeli zauważysz ich obecność w domu, nie czekaj. Pamiętaj, że szkodniki nie tylko niszczą zapasy, ale są także nosicielami wielu niebezpiecznych chorób m.in. świerzbu i salmonellozy. Działaj szybko i zdecydowanie!

Środki na duże gryzonie
obrazek prezentujacy

Jak zwalczyć duże gryzonie?

Istnieje wiele naturalnych, chemicznych i fizycznych metod zwalczania szkodników m.in. sadzenie odpowiednich gatunków roślin, takich jak: dziewanna, dziki rumianek czy mięta. Myszy nie lubią zapachu cytrusów czy ususzonych kwiatów wrotyczu. Inną opcją jest skorzystanie z profesjonalnych zapachowych środków chemicznych – jednak wtedy sami będziemy również narażeni na nieprzyjemną woń w domu. Alternatywą dla odstraszających zapachów są humanitarne pułapki na myszy, które nie robią krzywdy gryzoniowi. Szkodnik, zwabiony zapachem jedzenia, które należy do niej włożyć, wchodzi do żywołapki, a po jej zatrzaśnięciu zostaje uwięziony w środku. Jeżeli operacja się powiedzie, wystarczy pójść do lasu i wypuścić go na wolność. Niestety, ani pierwsza, ani druga metoda nie sprawdzą się w przypadku poważniejszego problemu ze szkodnikami. Dlatego tak ważne jest określenie skali problemu – np. po ilości szkód czy widocznych odchodów.

Środki na duże gryzonie – Vigonez Mars – zalety

Większość środków na duże gryzonie nie działa – to fakt. Jeżeli zależy Ci na skuteczności, sięgnij po sprawdzone preparaty z serii Vigonez Mars, które posiadają unikalną recepturę i są niezwykle skuteczne w walce ze szkodnikami. Formuła pasty sprawia, że środek jest bardzo skoncentrowany i wykazuje zdecydowane działanie w kontakcie z gryzoniami. Przyjemna, lekko zbita konsystencja, przypominająca w dotyku plastelinę, sprzyja aplikacji środka na trudno dostępne powierzchnie. Środki na duże gryzonie Vigonez Mars można stosować zarówno wewnątrz budynków, jak i w zewnętrznych częściach. W odróżnieniu od większości preparatów dostępnych na rynku są odporne na wilgoć i pleśń.

Dlaczego warto zainwestować w ten unikalny środek?

·         to gwarancja skuteczności i trwałości – producent zapewnia, że po użyciu preparatu błyskawicznie rozwiążesz problem natarczywych gryzoni. W składzie pasty znajdują się bowiem wszystkie, lubiane przez gryzonie składniki. Trucizna nie jest mocno wyczuwalna, dzięki czemu gryzonie chętnie ją zjedzą; 

·         to produkt od sprawdzonego producenta; firma Vigonez zadbała, aby porcje trutki były od razu gotowe do użycia. Dostępne są w wygodnych saszetkach i mogą być od razu aplikowane na różne powierzchnie;

·         to bezpieczeństwo i niska cena – pasta jest bezpieczna dla otoczenia. Nie wnika w podłoże, nie rozpuszcza się w wodzie i nie stanowi zagrożenia dla ludzi.

Środki na duże gryzonie Vigonez Mars – promocja

Chcesz pozbyć się gryzoni raz na zawsze? Sięgnij po sprawdzone produkty, które są chętnie jedzone przez gryzonie i pomogą w zwalczaniu całych ich grup. Pasta od Vigonez Mars zawiera antykoagulant (difenakum), który wykazuje opóźnione działanie, dzięki czemu gryzonie nie unikają trutki, a Ty możesz zwalczyć od razu całą grupę. Również jeżeli szukasz produktu do stosowania w wilgotnych pomieszczeniach, który przez długi czas zachowuje świeżość, Vigonez Mars to rozwiązanie dla Ciebie.

Pamiętaj, aby w czasie nakładania jakiejkolwiek trutki stosować rękawice ochronne i zachować zwiększone zasady bezpieczeństwa.

Środki na duże gryzonie vigonez mars - opinie

Ostatnio przy śmietnikach w mojej kamienicy zauważyłam szczury i z innymi mieszkańcami postanowiliśmy się ich pozbyć, więc kupiliśmy środki na duże gryzonie Vigonez Mars. Opinie internautów nas zachęciły i był to strzał w dziesiątkę, polecam.


Anita

Natrafiłem ostatnio na sporego szczura w piwnicy i nie poinformowałem żony, bo by chyba oszalała. Zaopatrzyłem się tylko w Vigonez Mars i niedługo później problem zniknął, dlatego serdecznie polecam!


Mateusz

Testowałem wcześniej różne środki na myszy i szczury, ale vigonez mars dopiero okazał się w pełni skuteczny. W mojej opinii działa stosunkowo szybko, ale przede wszystkim dobrze pozbywa się problemu. Tym razem szczury już nie wróciły.


Karol