Środki na myszy i szczury – Vigonez Mars

Myszy i szczury są nieproszonymi gośćmi w naszych domach i budynkach gospodarczych. Niestety, mogą spowodować wiele strat, a na domiar złego bardzo szybko się rozmnażają. Zatem w tej sytuacji przyda się refleks. Sięgnij po środki na myszy i szczury z serii Vigonez Mars. Pozbędziesz się problemu raz na zawsze!

Środki na myszy i szczury
obrazek prezentujacy

Zwalczanie problemu z myszami i szczurami – krok po kroku

Im szybciej zauważysz problem, tym większe szanse, że natychmiast go rozwiążesz. Może się zdarzyć, że zobaczysz na własne oczy przebiegającą mysz lub szczura. Bywa, że słyszysz charakterystyczne odgłosy ich przemieszczania się, drapania po kablach czy samej podłodze. Zdarza się to szczególnie w nocy, gdy ich odgłosów nie zagłuszają sprzęty takie jak telewizor czy radio. Zdarza się, że przypadkowo natrafimy na ich odchody. I to powinien być sygnał ostrzegawczy. Nie wolno go bagatelizować. Niestety, gryzonie bywają bardzo uciążliwe. Mogą uszkodzić ubrania, kable oraz meble, ale również poczynić straty wśród przechowywanych produktów spożywczych. W budynkach gospodarczych często można stwierdzić ich obecność po odchodach oraz poprzegryzanych workach z paszami czy ziarnem.

Kiedy już dostrzeżemy problem, koniecznie musimy dobrze się rozejrzeć i oszacować jego skalę. To niezwykle ważne, bo pozwoli nam określić, w jaki sposób będziemy „walczyć” z plagą myszy i szczurów. Jeśli pojawiła się ich spora gromada, nie ma czasu na doraźne rozwiązania. Nasza opieszałość może doprowadzić do tego, że myszy i szczurów gwałtownie przybędzie. Tego lepiej sobie oszczędzić. Jeśli już gołym okiem widać, że mamy do czynienia z prawdziwą plagą gryzoni, wówczas trzeba sięgnąć po środki chemiczne.

Środki na myszy i szczury Vigonez Mars – zalety

Jest co najmniej kilka powodów, by sięgnąć właśnie po produkty Vigonez Mars:

  • mają one gwarancję producenta,
  • są najwyższej jakości,
  • są bezpieczne dla człowieka,
  • są wytwarzane we włoskich fabrykach wyspecjalizowanych w tej branży,
  • mają wysoką skuteczność,
  • są dostępne w różnorodnej formie m.in. pasty, granulatu oraz proszku,
  • są trwałe,
  • posiadają solidne opakowanie.

Środki na myszy i szczury Vigonez Mars – promocja

Środki na gryzonie Vigonez Mars są wydajne i przede wszystkim skuteczne. To sprawia, że problem z pojawieniem się myszy i szczurów udaje się szybko rozwiązać. Dostępne są w formie granulatu i pasty. Granulaty zawierają difenakum – antykoagulant o opóźnionym działaniu (maksymalnie do 72 godzin). Z kolei pasty mają w swoim składzie brodifakum - antykoagulant działający do 96 godzin. Jeśli chcemy się pozbyć gryzoni z piwnicy, wówczas warto sięgnąć po pastę. Jest zalecana do pomieszczeń, w których występuje wilgoć czy pleśń. Poza tym jest bezpieczna m.in. dlatego że nie wnika do atmosfery, nie rozpuszcza się również w wodzie. Zachowuje świeżość aż do 2 lat.

Granulat od Vigonez Mars zaleca się stosować w pomieszczeniach zamkniętych i w tzw. w karmikach gryzoniobójczych również na zewnątrz budynków. Jeśli walczymy z myszami i szczurami, możemy też sięgnąć po karmnik deratyzacyjny zawierający pastę do walki z gryzoniami. Co ważne, oba produkty są dostępne w różnych pojemnościach.

Vigonez Mars - opinie

Ostatnio słyszałem za szafkami dziwne dźwięki i okazało się, że mam myszy w domu. Z tego powodu zaopatrzyłem się w środki na myszy i szczury Vigonez Mars. Opinie braci mnie zachęciły do kupna i była to świetna decyzja, bo minęło parę dni i już mam pełen spokój.


Marek

Nie znoszę gryzoni, więc kiedy znalazłam mysz w swojej piwnicy to oszalałam. Szybko przepatrzyłam internet za skutecznymi sposobami na pozbycie się problemu i zamówiłam Vigonez Mars. Nie spodziewałam się takiej skuteczności, bo produkt zadziałał bardzo szybko :)


Dominika

Testowałem wcześniej różne środki na myszy i szczury, ale vigonez mars dopiero okazał się w pełni skuteczny. W mojej opinii działa stosunkowo szybko, ale przede wszystkim dobrze pozbywa się problemu. Tym razem szczury już nie wróciły.


Karol